Відбувся науковий семінар «Сучасні освітні тенденції в початковій школі»

12.10.2023 | 12:17

10 жовтня 2023 року на кафедрі початкової та дошкільної освіти відбувався науковий семінар «Сучасні освітні тенденції в початковій школі». У роботі семінару взяли участь здобувачі другого (магістерського) освітнього рівня вищої освіти денної та заочної форми навчання спеціальності 013 Початкова освіта та науково-педагогічні працівники кафедри.

Магістранти другого року навчання поділились своїми міркування щодо проблем, викликів та перспектив розвитку початкової освіти в Україні. Особливу увагу привернули актуальні питання організації освітнього процесу початкової школи в умовах воєнного стану, теоретико-методичні аспекти функціонування інклюзивної освіти, інноваційні технології та освітні тренди сучасної школи.

Науковий семінар відбувся в межах заходів, приурочених святкуванню Дня Львівського Університету.

Модератори зустрічі –

доц. Подановська Г. В., асист. Галюка О. С.