Відбувся перегляд фільму «Поспішай кохати»

20.02.2019 | 21:05

День Валентина або, як ще називають його, День закоханих – свято, яке святкують майже у всіх країнах світу. Щороку 14 лютого закохані обмінюються валентинками, сувенірами, солодощами та іншими подарунками. А також закохані ідуть у ресторан, кіно або театр. Наша студентська родина зробила подарунок для всіх закоханих – 14 лютого організувала перегляд фільму «Поспішай кохати». Це романтична і зворушлива історія про хлопця на ім’я Лендон Картер – найпопулярнішого старшокласника і Джеймі Салліван – звичайної і непоказної дівчини. Після чергової провини Лендона змушують брати участь у постановці шкільної п’єси. Щоб зіграти свою роль, хлопцю знадобиться допомога Джеймі, до якої всі в школі ставляться вельми холодно. Але Джеймі погоджується допомогти Лендону з умовою, що той в неї не закохається.

А вам цікаво,що було далі?

Фільм вартий вашої уваги!

Студентська рада ФПО