Відбувся перший тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт, спеціальність 013 Початкова освіта

09.02.2024 | 16:57

08 лютого 2024 року в режимі онлайн-конференції відбувся І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 013 «Початкова освіта».

За результатами обговорення представлених студентських наукових робіт конкурсна комісія (доцент кафедри початкової та дошкільної освіти М.О. Проц, доцент кафедри початкової та дошкільної освіти Н.П. Сірант, доцент кафедри початкової та дошкільної освіти Г.В. Подановська, доцент кафедри початкової та дошкільної освіти Н.Т. Новосельська) визначили переможців:

І місце  – Червінська Роксоляна Ігорівна, студентка 4 курсу, група ФПШ-42.

Тема: «Дидактичні ігри як засіб активізації пізнавальної діяльності учнів Нової української школи».

Науковий керівник – доцент кафедри початкової та дошкільної освіти Неля Петрівна Сірант.

ІІ місце – Кравчишин Анна Романівна, студентка 2 курсу, група ФПШ-22с.

Тема: «Інтерактивне навчання на уроках математики в початковій школі».

Сірант.

ІІІ місце – Білінська Юля Романівна студентка 2 курсу, група ФПШ-23.

Тема: «Формування вмінь та навичок самостійної роботи в учнів початкових класів».

Науковий керівник – доцент кафедри початкової та дошкільної освіти Галина Володимирівна Подановська.

Насамперед, дякуємо нашим мужнім захисникам, нашим Збройним силам України за можливість не тільки навчатись і працювати, але й займатись науковою діяльністю.

Бажаємо усім студентам професійного зростання, нових творчих здобутків, мирного неба над головою та якнайшвидшої ПЕРЕМОГИ нашій славній Україні!

доц. Н.Т. Новосельська