Відбувся регіональний науково-методичний семінар-практикум

28.11.2022 | 20:10

22 листопада 2022 року у межах співпраці Науково-дослідницької лабораторії початкової освіти Волинського національного університету імені Лесі Українки та Навчально-наукової лабораторії Нової української школи Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся регіональний науково-методичний семінар-практикум: «Особливості організації мистецької освітньої галузі у Новій українській школі та дошкіллі».

На семінарі обговорювалися мистецько-краєзнавчі проєкти у системі навчально-виховної роботи закладів освіти м. Львова, шляхи формування творчої особистості здобувача освіти через STREAM-освіту, міжпредметна інтеграція викладання образотворчого мистецтва у початковій школі та інші актуальні питання.

Учасники семінару мали можливість взяти участь у трьох майстер класах: виготовлення театру тіней та новорічної листівки, мистецтво створення звуків.

Щиро дякуємо учасникам семінару і запрошуємо до подальшої співпраці!