Відбувся регіональний науково-методичний семінар-практикум: «Інформатична освітня галузь в Новій українській школі».

26.03.2023 | 20:37

21 березня 2023 року у межах співпраці Науково-дослідницької лабораторії початкової освіти Волинського національного університету імені Лесі Українки та Навчально-наукової лабораторії Нової української школи Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся регіональний науково-методичний семінар-практикум: «Інформатична освітня галузь в Новій українській школі».

На семінарі обговорювалися актуальні питання інформатики на шляху до формування компетентностей (доповідач Н.В.Морзе, професорка Київського університету імені Бориса Грінченка, докторка педагогічних наук, заслужений працівник освіти України, міжнародна експертка з цифрових навичок та цифрового навчання Європейської навчальної фундації European Training Foundation); основні акценти підприємливості на уроках інформатики (доповідач Козак Л.З., учителька інформатики Надвірнянського ліцею №3, авторка підручника «Інформатика. 4 клас», співавторка модельної програми з інформатики для 5-6 класів НУШ та підручника з інформатики для 5 класу, психологиня); інтеграція інформатичної та технологічної освітніх галузей: досвід Відня (доповідач Лущинська О.В., доктор філософії, доцент кафедри початкової та дошкільної освіти ЛНУ імені Івана Франка); виклики та нові можливості інформатики в початковій школі (доповідач Корнієнко М.М., учитель інформатики вищої категорії Харківського приватного ліцею «Школа «Ранок», учитель-методист, Заслужений учитель України); особливості сучасного уроку інформатики в початковій школі (доповідач Ващишин А.А., заступник директора з навчально-виховної роботи Годовицького ліцею Львівської області вчитель інформатики та робототехніки, Католицького ліцею «Школа святої Софії» м. Львова).

Марта ПРОЦ

кандидат педагогічних наук, доцент кафедри початкової та дошкільної освіти,

завідувач навчально-наукової лабораторії Нової української школи,

Львівського національного університету імені Івана Франка