Відбувся регіональний науково-методичний семінар-практикумвої освіти Волинського національного університету імені Лесі Українки та Навчально-наукової лабораторії Нової української ш

30.12.2022 | 16:30

27 грудня 2022 року у межах співпраці Науково-дослідницької лабораторії початкової освіти Волинського національного університету імені Лесі Українки та Навчально-наукової лабораторії Нової української школи Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся регіональний науково-методичний семінар-практикум: «Освітні технології навчання громадянської та історичної освітньої галузі у початковій освіті».

На семінарі обговорювалися технології формування громадянської свідомості в учнів початкових класів крізь призму змісту екоцентричної парадигми (доповідач – канд. пед. наук, доцент кафедри педагогіки та методики початкової освіти Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка Стахів Л.Г.).

Учасники семінару разом із педагогами закладів освіти Львівської та Волинської областей обговорювали особливості організації освітнього процесу в громадянській та історичній освітній галузі. Директор Золочівського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів «Школа радості» Золочівської міської ради Золочівського району Львівської області Сухецька Я. Д. та учителька початкових класів Завальнюк Г. І. поділилися досвідом створення демократичного середовища шляхом проведення уроків просто неба, інтерактивних вистав, групової роботи, формам співпраці з батьками.

Директор Приватної школи онлайн «Твоя Школа» Словік О.М.   розповіла про досвід створення та роботи у волонтерському польсько-українському проекті «Школа онлайн для дітей України».

Щиро дякуємо учасникам семінару і запрошуємо до подальшої співпраці!