Відбувся сеанс одночасної гри між старшим викладачем кафедри фізичного виховання та спорту, Майстром спорту України Святославом Поповичем та шахістами з міста Моршина та ОТГ
У січні 2024 року у Моршинському Шаховому Клубі відбувся сеанс одночасної гри між Майстром спорту України зі Львова Святославом Поповичем та шахістами з міста Моршина та ОТГ. Серед 16-ти учасників тільки троє спромоглися на нічию – Василишин Микола 2-й розряд, Головатий Петро 3-й розряд та Романишин Стас 3-й розряд.
Доречі цікавий факт, у далекому 2007році Святослав Попович отримав 2-ге місце в Міжнародному турнірі «Моршин 2007».
Також пан майстер взяв участь в літньому Всеукраїнському Шаховому Фестивалі «Моршин 2023».
Дякуємо Святославові Поповичу за підтримку та розвиток шахів в місті Моршині.
![На зображенні може бути: 2 людини та шахи](https://scontent.fiev21-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/421397709_244959898640140_1124705534404846645_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg&_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=dd5e9f&_nc_ohc=eeIjKfW0D_wAX9Nmseb&_nc_ht=scontent.fiev21-1.fna&oh=00_AfARRdM1BAYvCxjh4UP2CXgJ_Bkf9xcnJQWFBdG6wqSq8w&oe=65C8CD5B)