Відбувся семінар «Трансфер освітніх технологій – досвід проходження практики за кордоном (Польща, Німеччина, Канада)»

23.03.2023 | 13:39

21 березня 2023 року у межах тижня кафедри початкової та дошкільної освіти відбувся семінар «Трансфер освітніх технологій – досвід проходження практики за кордоном (Польща, Німеччина, Канада)».

Студенти заочної форми здобуття освіти спеціальності 012 Дошкільна освіта (IV курс) поділилися досвідом організації та проходження виробничої практики закордоном:

Марія-Марта Тимчина представила результати практичної підготовки у Пласті (Канада), Тетяна Мацько – у «Пташатах» (Німеччина), Валентина Кушнір – практика у музеї (Польща).

Організатори та модератори заходу: ас. Ігор Бущак, доц. Надія Ростикус, доц. Галина Бойко.

Дякуємо доповідачам за представлений досвід, розкриття особливостей роботи під час виробничої практики, готовність здобувати досвід  і ділитися здобутими компетентностями за кордоном!