Відбувся щорічний шаховий бліц-турнір з обрахунком міжнародного рейтингу ІV Меморіал Б. Д. Воробця

15.04.2024 | 20:05
🏆♟️ 10 квітня 2024 року у Шаховий клуб Львівського університету відбувся щорічний шаховий бліц-турнір з обрахунком міжнародного рейтингу ІV Меморіал Б. Д. Воробця.
У захопливому шаховому змаганні взяли участь понад 60 спортсменів, серед яких діти працівників ЛНУ ім. Івана Франка, працівники та студенти Львівського університету, а також шахісти зі Львова та інших областей України. Організували турнір Шаховий клуб Університету і кафедра фізичного виховання та спорту. Головним суддею турніру був арбітр ФІДЕ Іван Ільницький.
🕰️ Змагання відбувалися за швейцарською системою в 9 турів з контролем часу 3 хвилини + 2 секунди за хід кожному учаснику, починаючи з 1 ходу. У результаті конкурентної, але чесної боротьби переконливу перемогу у турнірі здобув майстер ФІДЕ Михайло Герасименюк, який набрав 8 очок🥇. Другу сходинку у шаховому змаганні посів вихованець Львівської шахової академії Ігор Третяк, у якого 7 очок🥈. Третє місце виборов представник КЗ ДЮСШ «Дебют» Володимир Корчевський, який також набрав 7 очок🥉.
Разом з тим, визначено й переможців серед представників академічної спільноти Львівського національного університету імені Івана Франка. Так, трійку лідерів сформували студент Економічний факультет ЛНУ імені Івана Франка – офіційна сторінка Владислав Базюк, член Львівська обласна Мала академія наук (прикладна математика) Віктор Ковальчук та студент Історичний факультет Львівського національного університету ім. І. Франка Назар Мельник, які набрали по 6,5 очок. Грамотою серед наймолодших шахістів нагородили Маркіяна Скочиляса.
💙💛 Щиро вітаємо переможців та всіх учасників турніру й бажаємо нових яскравих шахових перемог та нашої спільної перемоги над російським агресором!
На зображенні може бути: текст
На зображенні може бути: 2 людини, шахи та текст
На зображенні може бути: 11 людей, шахи та текст