Відбувся теоретико-методологічний семінар «Тенденції розвитку початкової та дошкільної освіти в контексті наступності»

30.05.2024 | 18:42
23 травня 2024 року в межах Фестивалю науки – 2024 на кафедрі початкової та дошкільної освіти Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся теоретико-методологічний семінар «Тенденції розвитку початкової та дошкільної освіти в контексті наступності». На заході було представлено результати наукових досліджень магістрантами спеціальності 012 Дошкільна освіта і 013 Початкова освіта денної форми навчання. На семінарі було представлено теоретико-методологічні та організаційно-методичні дослідження в галузі початкової та дошкільної освіти. Кожний із виступів презентував актуальність, інноваційність та  прикладну значущість обраних тематик.
доц. Яремчук Н. Я.