Відбувся теоретико-практичний семінар «ДОШКІЛЬНА ОСВІТА – ПІДҐРУНТЯ РОЗВИТКУ ТА САМОРЕАЛІЗАЦІЇ ОСОБИСТОСТІ ДИТИНИ»

17.05.2024 | 17:54
У межах проведення Фестивалю науки – 2024 у Львівському національному університеті ім. Івана Франка на кафедрі початкової та дошкільної освіти 17 травня 2024 року відбувся теоретико-практичний семінар «ДОШКІЛЬНА ОСВІТА – ПІДҐРУНТЯ РОЗВИТКУ ТА САМОРЕАЛІЗАЦІЇ ОСОБИСТОСТІ ДИТИНИ».
Захід пройшов у форматі представлення результатів досліджень здобувачами ступеня “магістр”
спеціальності 012 Дошкільна освіта (заочна форма навчання). Упродовж роботи семінару учасники обговорили актуальні питання навчання та виховання дітей дошкільного віку, обмінялися досвідом і практичними рекомендаціями щодо особливостей освітнього процесу  в сучасних закладах дошкільної освіти.
                                                                                               доц. Світлана Кость, доц. Олександра Шаран