Відбувся зимовий молодіжний табір-тренінг на тему «Навики інклюзії»

01.01.2024 | 18:29

З 26 по 30 грудня завдяки підтримці ГО «Справа Кольпінга в Україні» в особі Василя Савки та Миколи Трофименка, Львівської Родини Кольпінга та кафедри спеціальної освіти факультету педагогічної освіти  ЛНУ ім. Івана Франка, професора Островської Катерини Олексіївни та отця Олега Саламона відбувся зимовий молодіжний табір-тренінг на тему «Навики інклюзії» , який проходив у Брюховичах. У проведенні та організації табору отцю Олегу Саламону допомагали студенти нашого факультету Шевчук Каріна, Кагуй Юлія та Худоба Тетяна. Учасники табору мали можливість відкрити для себе такі поняття, як інклюзія, ексклюзія, сегрегація та інтеграція. Зрозуміти відмінність між ними та спробувати відтворити засвоєні терміни при створенні казки та в групових роботах. Надалі була проведена лекція по мозку, учасники ознайомилися з його будовою, функціями та важливістю роботи кожного відділу. До того ж, спробували виконати нейровправи для покращення міжпівкульної взаємодії, уваги та пам’яті. Також молодь пізнала краще своє тіло з психологічної точки зору, було проведено тренінги на вміння розслаблюватися, розуміти свої емоції та знаходити свої ресурси. І ще одне важливе ознайомлення було з роботою логопеда у різних закладах та з різною категорією осіб. Учасники змогли в групах з творчої сторони відобразити логопеда, охарактеризувати його риси характеру та основні професійні обов’язки Табір був насичений різними тренінгами, лекціями, веселощами та відобразив дружній колектив впродовж всіх днів.