ВІтаємо Ольгу Табаку з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії

02.03.2024 | 20:55
Приємна і радісна новина у перший день весни…
1 березня 2024 року на засіданні разової спеціалізованої вченої ради Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка відбувся успішний захист дисертації асистента кафедри початкової та дошкільної освіти факультету педагогічної освіти Ольги Табаки на здобуття наукового ступеня доктора філософії за спеціальністю 011 Освітні, педагогічні науки на тему «Педагогічні умови розвитку мовлення старших дошкільників засобами дитячої періодики (перша чверть ХХІ ст.)».
Щиро вітаємо нашу колегу із вагомим науковим доробком, зичимо міцного здоров’я, переможного настрою, нових творчих звершень!