Всеукраїнська наукова конференція до 210 річниці від дня народження Маркіяна Шашкевича

09.11.2021 | 19:58

Разом, разом, хто сил має,
Гоніть з Русі мраки тьмаві;

Зависть най нас не спиняє,—
Разом к світлу, други жваві!

(М. Шашкевич)

На базі Вузлівського  ОНВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей»  і  музею-садиби  М. Шашкевича  у с. Нестаничі відбулася  всеукраїнська  наукова конференція, присвячена 210- річниці  від дня народження  Маркіяна Шашкевича. Організаторами  заходу виступили Всеукраїнське товариство «Рідна школа», навчальні та наукові установи, в тому числі й факультет  педагогічної освіти ЛНУ імені Івана Франка.

Науковці, освітяни, духовенство, учнівська молодь  вшанували пам’ять великого патріота й гуманіста,  талановитого поета, священника, речника відродження  західноукраїнських земель, співтворця  «Руської трійці»,думки та ідеї якого  є добрим дороговказом для нас сьогоднішніх!

Дмитро Герцюк