Відкрито дистанційний етап очно-заочної олімпіади з математики для вступників 2022 року на спеціальності Дошкільна освіта, Початкова освіта

08.02.2022 | 16:52

У 2022 році Львівський національний університет імені Івана Франка проводить Всеукраїнську олімпіаду для сприяння у вступі зацікавлених абітурієнтів на факультет педагогічної освіти  Університету, спеціальності:

Олімпіада проводиться у два тури — дистанційний та очний.

До участі в Олімпіаді допускаються особи, які вже отримали повну загальну середню освіту, або є учнями випускних класів загальноосвітніх навчальних закладів, або мають право на отримання документа про повну загальну середню освіту у 2022 році.

Переможці Олімпіади отримують можливість додати до сертифікату ЗНО з математики  до 20 балів, що може суттєво підвищити їхню позицію в рейтингових списках.

Під час проведення дистанційного туру учасники Олімпіади знайомляться із завданнями розміщеними на офіційному веб-сайті Університету (Завдання першого (дистанційного) туру 2022 року) та виконують їх.
Виконані завдання разом із заповненою анкетою учасника  ( Anketa2022.docx)  необхідно   електронним листом на  електронну пошту   факультету педагогічної освіти pedagogy.faculty@lnu.edu.ua    не пізніше 04 травня 2022 року.   В темі листа вказати: Олімпіада абітурієнта.

_____________________________________________________________________________________________________________________________________

Анкета учасника Олімпіади: Anketa2022.docx

Завдання першого (дистанційного) туру 2022 року

Результати дистанційного туру будуть оголошені до 18:00 10 травня 2022 року.

Другий тур проходитиме в Університеті 14 травня 2022 року. До участі у другому турі допускаються учасники, які набрали не менше 75% балів у першому турі.

Додаткові бали до сертифікату ЗНО з математики за результатами участі в Олімпіаді при розрахунку конкурсного бала в Університеті нараховуються учасникам, які набрали не менше ніж 90% балів у другому турі. При цьому до балу сертифікату ЗНО за відповідний предмет, додається наступна кількість балів:

• 100 % завдань, виконаних правильно – 20 балів;
  • 95 % завдань, виконаних правильно – 19 балів;
  • 90 % завдань, виконаних правильно – 18 балів;

Якщо конкурсний бал за визначений предмет перевищуватиме 200, то він встановлюється таким, що дорівнює 200 балів.

Більше подробиць тут: admission.lnu.edu.ua/applicants/olimpiada/