Викладачі факультету долучилися до міжнародного проєкту програми Erasmus+ UTTERLY «Центри сертифікації викладачів: інноваційні підходи до досконалості викладання».

01.12.2021 | 15:47

З 21 по 28 листопада 2021 року доцентка кафедри загальної педагогіки та педагогіки вищої школи Наталія Горук разом із заступницею декана факультету іноземних мов Юлією Наняк та асистенткою кафедри міжкультурної комунікації та перекладу Оксаною Мольдерф перебували у Байройтському університеті (Німеччина) в рамках міжнародного проєкту програми ErasmusUTTERLY «Центри сертифікації викладачів: інноваційні підходи до досконалості викладання». Метою проєкту є розвиток системи сертифікації викладачів вищої школи шляхом створення центрів сертифікації, які будуть об’єднані в мережу та зосереджуватимуть свою діяльність на підвищенні якості викладання у закладах вищої освіти.

На пропонованих тренінгах викладачі Львівського університету разом із колегами з Києва, Луцька, Ніжина, Переяслава-Хмельницького, Полтави та Кривого Рогу переймали досвід діяльності центру підвищення кваліфікації викладачів в Байройтському університеті, обговорювали перспективи створення подібних центрів в українських закладах вищої освіти, визначали наявні можливості та потенційні труднощі, з’ясовували основні напрямки діяльності та фінансування. Теми тренінгів та дискусій також стосувалися  інновацій пов’язаних із діджиталізацією та інтернаціоналізацією освіти, організації дуальної освіти і міжнародної співпраці. Одностайно усі учасники зійшлися на думці, що вдосконалення викладання має важливе значення для підвищення якості освітнього процесу у вищій школі, що також засвідчили досвід та ефективна діяльність центру підвищення кваліфікації викладачів в Університеті Байройту.