Викладачі факультету відвідали музей-садибу Лесі Українки у Колодяжному

19.09.2021 | 22:12
У суботу, 18 вересня ц.р., група викладачів факультету педагогічної освіти мала чудову можливість пройтися стежками Лесі Українки на Волині.
Відвідини літературно-меморіального музею Лесі Українки в Колодяжному, музею «Лісової пісні» в урочищі Нечимному з їхніми змістовними експозиціями й глибоко професійними, емоційно насиченими коментарями екскурсоводів, дозволили всеціло відчути атмосферу родинного виховання в сім’ї Косачів, ознайомитися із цікавими фактами й подіями життєвого й творчого шляху Лесі Українки, пройнятися духом творення нею своєрідного гімну рідній землі й рідному народові – поеми “Лісова пісня”, відчути всю повноту світової величі славетної доньки України.
Від імені організаторів поїздки висловлюємо щиру подяку профкому Університету за надану підтримку в її здійсненні.