08.12.2021 | 00:18

7 грудня на базі факультету педагогічної освіти Львівського національного університету імені Івана Франка відбулася XVIII Всеукраїнська наукова студентська конференція “Актуальні проблеми освіти в Україні”. Відкриття конференції розпочалося з вітального слова завідувачки кафедри загальної педагогіки та педагогіки вищої школи доктор педагогічних наук, професор Квас Олена Валеріївна. У конференції взяли участь студенти різних факультетів, а також педагогічного коледжу Львівського національного університету імені Івана Франка. Окрім цього, учасниками конференції були студенти Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії. Дякуємо всім за активну участь! Зичимо нових досягнень і творчого натхнення!