З нагоди Дня Університету відбулася товариська зустріч з гандболу між студентами та випускниками Львівського національного університету імені Івана Франка
З нагоди Дня Університету 10 жовтня 2023 р. у навчально-спортивному комплексі відбулася товариська зустріч з гандболу між студентами та випускниками Львівського національного університету імені Івана Франка.
Захід відбувся у найкращих гандбольних традиціях передання досвіду.
Ми знову і знову дякуємо нашим ЗСУ за таку можливість !!!![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)