З Різдвом Христовим і прийдешнім Новим 2024 роком!

23.12.2023 | 12:47

Дорогі  студенти,  аспіранти, викладачі, співробітники   факультету педагогічної освіти!

Сердечно вітаємо  Вас  із   Різдвом Христовим   і  прийдешнім  Новим 2024 роком!

Висловлюємо      Вам  щиру вдячність  за   наполегливу  творчу  працю, добрі ідеї та ініціативидосягнуті успіхи у навчальній, науковій та виховній роботі, усебічну волонтерську  діяльність!

Разом з Вами доземно дякуємо нашим Захисникам і Захисницям   за кожен мирно прожитий  день  і  надану можливість  працювати, діяти, вершити !

Зичимо  Вам міцного здоровя, добра  і любові,   творчого натхнення, здійснення мрій та задумів, нових академічних  звершень!

Нехай це величне свято Різдва Христового зміцнює нашу  віру,  принесе нам те, про що мріє кожен українецьМир і  Перемогу!

Христос рождається! Славімо Його!

адміністрація факультету педагогічної  освіти