Заходи Лабораторії нових технологій та інновацій у спеціальній та інклюзивній освіті кафедри спеціальної освіти для промоції факультету педагогічної освіти в україномовному середовищі за кордоном

18.05.2024 | 09:14

Лабораторія нових технологій та інновацій у спеціальній та інклюзивній освіті кафедри спеціальної освіти, за ініціативи Катерини Островської, професора кафедри, Лілії Дробіт. доцента кафедри, у тісній співпраці з такими ГО, як Справа Кольпінга в Україні, Obra Kolping de Portugal, Інститут КІМ в Україні, Українське Товариство Системної та Короткотермінової Психотерапії в рамках днів науки провела заходи, спрямовані на розповсюдження інформації та промоції факультету педагогічної освіти як в україномовному середовищі за кордоном, так і серед очільників міжнародних та всеукраїнських ГО. Серед обговорюваних питань чільне місце займали питання можливості практики студентів на майданчиках організацій, які займаються наданням корекційних, психотерапевтичних, реабілітаційних, логопедичних та ін. послуг. Були присутні представники зі США, Азербайджану, Португалії, Німеччини та ін. країн.