Захист навчальної ознайомчої практики у студентів І курсу спеціальності “Соціальна робота”

08.02.2024 | 21:37
08 лютого 2024 р. відбувся захист навчальної ознайомчої практики у студентів І курсу спеціальності “Соціальна робота”✔️🏛️ (керівники практики: доц. І. Субашкевич, доц. О. Столярик, ас. А. Перга).
📚✔️✅Впродовж навчальної ознайомчої практики, здобувачів освіти мали нагоду ознайомитися із діяльністю, структурою, завданнями та методами роботи різних закладів соціальної сфери:
✔️ Львівський обласний центр соціальних служб
✔️ Притулок для дітей Служби у справах дітей ЛОДА
✔️ Центр соціального розвитку та громадських ініціатив ЛНУ імені Івана Франка
✔️ КЗ ЛОР Багатопрофільний навчально-реабілітаційний центр “Довіра”
✔️ Середня загальноосвітня школа #42 м. Львова
✔️ Ліцей ЛМР “Просвіта”
✔️📚Захист практики дозволив зробити підсумки щодо отриманого досвіду та знань, виявити сильні та слабкі сторони організації практики, здійснити критичну рефлексію та осмислити здобуті навички🌹📚
📚🌹Дякуємо нашим партнерам-стейкхолдерам, адміністрації та працівникам баз практики за поширення досвіду професійної діяльності, озброєння здобувачі освіти навичками та знаннями практики соціальної роботи, а також цінні рекомендації та лайфхаки щодо професійних викликів.