Запрошення до участі ІУ Міжнародному конгресі зі спеціальної педагогіки та психології

12.10.2018 | 09:49

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо Вас 8 листопада 2018 року взяти участь

у IV Міжнародному конгресі зі спеціальної педагогіки та психології

«ПЕДАГОГ В ІНКЛЮЗИВНОМУ ПРОСТОРІ: ТРАЕКТОРІЯ ФАХОВОЇ САМОАКТУАЛІЗАЦІЇ»

Тематичні напрями роботи конгресу:

1. Концептуалізація та контекстуалізація інклюзивного навчання в умовах Нової української школи
  2. Партнерство, інформаційно-освітня та комунікаційна діяльність на шляху до соціальних змін
  3. Педагогічні технології в освітньому процесі
  4. Психологічний супровід інклюзивного середовища
  5. Організаційно-методичні аспекти діяльності інклюзивно-ресурсних центрів
  6. Диференційоване навчання
  7. Командний підхід в інклюзивному просторі
  8. Оцінювання особливостей розвитку та потреб дитини
  9. Інклюзивні програми дошкільної освіти
  10. Доступність повної загальної середньої та профільної освіти для дітей з особливими потребами.

Під час роботи конгресу буде проведено серію панельних дискусій, майстер-класів та тренінгів (детальна інформація на інтернет ресурсах установ організаторів).

До участі у конгресі запрошуються науковці, науково-педагогічні та педагогічні працівники, докторанти, аспіранти, педагоги, психологи та адміністрація навчальних закладів, представники органів державної влади і громадських організацій, батьки дітей із особливими потребами.

Місце проведення конгресу: ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» (вул. Сухомлинського, 30, м. Переяслав-Хмельницький).