Запрошення до участі у роботі І етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 231 «Соціальна робота» (23.01.2023)

09.01.2023 | 15:32

ЛЬВІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ІВАНА ФРАНКА

ФАКУЛЬТЕТ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ

КАФЕДРА СОЦІАЛЬНОЇ ПЕДАГОГІКИ ТА СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ

ШАНОВНІ ЗДОБУВАЧІ!

Запрошуємо Вас узяти участь у роботі І етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 231 «Соціальна робота», який відбудеться 23 січня 2023 року.

До участі запрошуються здобувачі освіти першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів!

Форма участі:

очна (виступ з доповіддю в онлайн-режимі – до 10 хвилин).

Прийом матеріалів і заявок – до 20 січня 2023 року!

Просимо до 20.01.2023 надіслати на електронну адресу iryna.subashkevych@lnu.edu.ua

• заявку на участь (назва файлу «Прізвище учасника_заявка (додаток 1));
  • наукову роботу, оформлену відповідно до вимог;
  • «screenshoot» (скриншот) або звіт результатів перевірки тексту на академічний плагіат – «Прізвище учасника_антиплагіат.

Тема листа «Наукова робота_Прізвище учасника».

Автори несуть повну відповідальність за подані матеріали!

ВИМОГИ ДО НАПИСАННЯ НАУКОВОЇ РОБОТИ РОЗМІЩЕНО У ПОЛОЖЕННІ ПРО ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ З ГАЛУЗЕЙ ЗНАНЬ І СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ

У разі невідповідності надісланих матеріалів вимогам комісія залишає за собою право не розглядати їх.

Примітка:

• відповідальність за зміст, технічні помилки, грамотність та достовірність інформації — за авторами роботи;
  • комісія не бере відповідальності за несвоєчасне надходження та неотримання наукової роботи внаслідок надання учасником неправильних даних.

Заявка

на участь у І етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 231 «Соціальна робота», який відбудеться 23 січня 2023 року

Прізвище:

Ім`я:

По батькові:

Науковий керівник:                                  Телефон учасника:                                                                               E-mail учасника:

Тема наукової роботи:

Захід відбудеться на платформі ZOOM (покликання на команду учасники отримають 22 січня 2023 року).

З повагою – Конкурсна комісія