Запрошення до участі у циклі семінарів-тренінгів «Безпека освітнього процесу в умовах воєнного стану»

07.03.2023 | 08:46

Дорогі колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у циклі семінарів-тренінгів «Безпека освітнього процесу в умовах воєнного стану».

Організатори навчання – Первинна профспілкова організація працівників Університету, Український центр соціально-правових досліджень, Психологічна служба Університету, Відділ пожежної безпеки та цивільного захисту Університету, Відділ охорони праці, Кафедра соціальної педагогіки та соціальної роботи, Центр соціального розвитку та громадських ініціатив, Кафедра безпеки життєдіяльності.

Під час навчання поговоримо на актуальні теми:
🔸 охорона праці в умовах воєнного стану;
🔸 емоційне і професійне вигорання: що робити;
🔸 ефективна інтернет-комунікація особистості;
🔸 безпека життєдіяльності в умовах воєнного стану;
🔸 трудові права працівників в умовах воєнного стану.

Навчання триватиме упродовж 13-17 березня 2023 року в очному та дистанційному форматах

(дистанційно – за допомогою Microsoft Teams). По завершенні навчання учасники пройдуть фінальне тестування, після якого кожен учасник отримає сертифікат, що підтверджує успішне завершення навчання, обсягом 30 годин (1 кредит ЄКТС).

Попередня реєстрація обов’язкова! Зареєструватися можна до 18:00 год. 9 березня 2023 року за посиланням ⬇️