Запрошення до участі у Зимовій школі для майбутніх соціальних працівників

15.01.2020 | 21:02

Координатор проектів ОБСЄ в Україні з радістю відкриває конкурс заявок на Зимову школу для майбутніх соціальних працівників та психологів, яка відбудеться з 25 по 28 лютого 2020 року.

До участі  у зимовій  школі запрошуються студенти старших курсів вищих навчальних закладів за напрямком підготовки працівників соціальної сфери та психологів. Заявки будуть розглянуті на конкурсній основі. Перевага надаватиметься кандидатам, які нададуть Сертифікат про проходження онлайн-курсу «Протидія торгівлі людьми в Україні» (курс розміщений на сайті EdErahttps://courses.edera.com/courses/coursev1:EdEra_OSCE+ST101+ST101/about). 

Всі апліканти повинні до 27 січня 2020 року включно написати мотиваційний лист (не більше 500 слів) із зазначенням мети участі у заході та очікувань від нього та заповнити Google Форму (https://forms.gle/44bncsHUFQUm7xsJ8).   Про результати відбору успішних кандидатів буде поінформовано до 4 лютого 2020 року

Успішним кандидатам буде відшкодовано витрати на проїзд до та з місця проведення Зимової школи. Проживання та харчування також забезпечуються організаторами. Успішні кандидати будуть додатково поінформовані про точне місце проведення та інші деталі Зимової школи.

Захід організовується в рамках проекту Координатора проектів ОБСЄ в Україні  «Поширення Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в Україні», що реалізується за фінансової підтримки урядів Канади та США. Загальною метою проекту є посилення спроможності органів державної влади у сфері протидії торгівлі людьми, а також посилення спроможності державних органів та громадських організацій надавати відповідну допомогу постраждалим від торгівлі людьми.

Протягом чотирьох днів учасники заходу матимуть можливість отримати додаткові знання у сфері протидії торгівлі людьми, зокрема, що стосується тенденцій та ризиків даної проблеми, шляхів уникнення потрапляння в такі ситуації та про наявні можливості отримання допомоги. Учасників також буде ознайомлено з кращими міжнародними практиками протидії торгівлі людьми в регіоні ОБСЄ та роботи соціальних працівників та психологів при наданні соціальних послуг та допомоги постраждалим.

Посилання на наш захід у Фейсбуці: https://www.facebook.com/events/606391653264948/

Приєднуйтесь до нас!

Kateryna Kirian

Intern (Human Security Programme)

16 Striletska Street, 01030 Kyiv

Mobile: +38093 623 80 38

kateryna.kirian@osce.org

LOGO