Запрошуємо до участі у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності 013 «Початкова освіта»

21.12.2021 | 18:32

ШАНОВНІ ЗДОБУВАЧІ!

Запрошуємо Вас узяти участь у роботі І етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 013 «Початкова освіта», який відбудеться  24 січня 2022 року.

Здобувачі можуть також подавати свої наукові роботи зі суміжних галузей_  https://research.lnu.edu.ua/category/events/mes-scientific-calls/

До участі запрошуємо здобувачів та магістрантів!

Форма участі:

• очна (виступ з доповіддю в онлайн-режимі – до 10 хвилин).

Прийом матеріалів і заявок – до  20 січня 2022 року!

Просимо до  20.01.2022 надіслати на електронну адресу кафедри початкової і дошкільної освіти pee.dep.pedagogy@lnu.edu.ua

• заявку на участь — назва файлу «Прізвище учасника заявка (додаток 1);
  • наукову роботу, оформлену відповідно до вимог;
  • «screenshoot» (скріншот) або звіт результатів перевірки тексту на академічний плагіат – «Прізвище учасника _ антиплагіат.

Тема листа «Наукова робота Прізвище учасника».

Наукові керівники несуть відповідальність за дотримання академічної доброчесності у наукових роботах здобувачів!

Показник унікальності тексту наукової роботи повинен бути не менше 70 % .

Автори можуть подавати матеріали одноосібно або у співавторстві.

Автори несуть повну відповідальність за подані матеріали!

ВИМОГИ ДО НАПИСАННЯ НАУКОВОЇ РОБОТИ РОЗМІЩЕНО У ПОЛОЖЕННІ ПРО ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ

РОБІТ З ГАЛУЗЕЙ ЗНАНЬ І СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ (Положення додається).

У разі невідповідності надісланих матеріалів вимогам комісія залишає за собою право не розглядати їх.

Примітка:

• відповідальність за зміст, технічні помилки, грамотність та достовірність інформації — за авторами роботи;
  • комісія не бере відповідальності за несвоєчасне надходження та неотримання наукової роботи внаслідок надання учасником неправильних даних.

Додаток 1. Заявка на участь у І етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 013 «Початкова освіта», який відбудеться 24 січня 2022 року

Захід відбудеться на платформі Microsoft Teams (покликання на команду учасники отримають 23 січня 2022 року).

З повагою                                                         Конкурсна комісія