Запрошуємо до участи у роботі Третьої (IІI) Всеукраїнської науково-практичної конференції «ПЕДАГОГІЧНА ОСВІТА У СВІТЛІ РЕФОРМ І ВИКЛИКІВ»

14.02.2023 | 19:20

Шановні колеги! 

Львівський національний університет імені Івана Франка та Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених факультету педагогічної освіти запрошує студентів, аспірантів та молодих учених до участі у роботі Третьої (IІI) Всеукраїнської науково-практичної конференції «ПЕДАГОГІЧНА ОСВІТА У СВІТЛІ РЕФОРМ І ВИКЛИКІВ».

Дата проведення: 13-14 квітня 2023 року.

ТЕМАТИЧНІ НАПРЯМИ КОНФЕРЕНЦІЇ
Секція 1. Організація сучасного освітнього простору в контексті реформ
Секція 2. Дошкільна освіта: проблеми, виклики та можливості
Секція 3. Початкова освіта в умовах Нової української школи: досвід, реалії, перспективи
Секція 4. Актуальні проблеми інклюзивної та спеціальної освіти.
Секція 5. Сучасні тенденції розвитку теорії та практики соціальної роботи в умовах глобалізації суспільства.

Місце проведення: факультет педагогічної освіти Львівського національного університету імені Івана Франка, м. Львів, вул. Туган-Барановського, 7, 79000.

Формат проведення: Третя (ІII) Всеукраїнська науково-практична конференція «Педагогічна освіта у світлі реформ і викликів» проводитиметься в змішаному форматі (очно-дистанційно).

Форма участі: очна (в аудиторії, презентація та усна доповідь), дистанційна (онлайн із застосуванням платформи Microsoft Teams, презентація та усна доповідь); заочна (публікація тез у збірнику матеріалів конференції).Останній термін подання матеріалів для участі: 31 березня 2023 року.

До початку роботи конференції планується видання збірника тез доповідей. Електронний варіант збірника буде розміщено на сайті факультету педагогічної освіти: https://pedagogy.lnu.edu.ua  

Детальніше – у інформаційному листі

З вірою в перемогу,

Рада Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та
молодих учених факультету педагогічної освіти
 “Discere Docendo” 
Львівського національного університету імені Івана Франка