Запрошуємо до участи у студентській науковій конференції “Сучасні погляди та актуальні проблеми педагогічної освіти»

08.02.2023 | 16:29

ШАНОВНІ СТУДЕНТИ,

МАГІСТРАНТИ, ВИКЛАДАЧІ!

Запрошуємо взяти участь у роботі  VІІІ-ої Всеукраїнської студентської наукової конференції «Сучасні погляди

та актуальні проблеми педагогічної освіти»

Дата проведення:  23  березня 2023 р.

Місце проведення: Кафедра початкової та дошкільної освіти факультету педагогічної освіти Львівського національного університету імені Івана Франка.

Основні тематичні напрями роботи конференції:

Актуальні проблеми:

– дошкільної та початкової освіти;

– спеціальної освіти;

– соціальної студентської науково-педагогічної діяльності;

– педагогіки вищої школи;

– лінгводидактики дошкільної та початкової освіти;

– методики навчання іноземної мови в закладах дошкільної освіти та початкової школи;

– організація інклюзивного освітнього середовища;

– організації освітнього процесу в умовах воєнного стану тощо.

Мова конференції: українська

Участь у конференції: безкоштовна

За результатами конференції всім учасникам будуть надіслані в електронному вигляді: сертифікат про участь у заході, програма конференції та збірник статей «Освітній альманах».

Електронне видання матеріалів конференції

Матеріали доповідей будуть опубліковані в «Освітньому альманасі» електронно та розміщені на сторінці факультету педагогічної освіти за покликанням: https://pedagogy.lnu.edu.ua/research/olimpiady-ta-konkursy. Випуск «Освітнього альманаху» з матеріалами доповідей передбачено до 20 квітня 2023 року.

Для участі у конференції Вам необхідно: до 15 березня 2023 року на електронну пошту: halyna.krokhmalna@lnu.edu.ua подати заявку (зразок додається) та матеріали (електронний варіант) одним файлом.

Контактні телефони:

097 – 92 – 16 – 035 (доц. Крохмальна Галина Іванівна).

Деталі – в інформаційному листі конференції.

Запрошуємо усіх до цікавих наукових дискусій!

ОРГКОМІТЕТ