Запрошуємо викладачів факультету взяти участь в опитуванні

04.04.2023 | 20:43

У рамках проєкту “Онлайн викладання у воєнний час і після нього”, партнерами якого є Львівський національний університет імені Івана Франка (Україна), кафедра комп’ютерних і системних наук Стокгольмського університету (Швеція) та Хазарський університет (Азербайджан), за підтримки Шведського інституту, проводитися опитування викладачів Університету.

Анкета була розроблена у співпраці з викладачами кафедр радіофізики та комп’ютерних технологій (факультет електроніки та комп’ютерних технологій) і соціальної педагогіки та соціальної роботи (факультет педагогічної освіти) ЛНУ імені Івана Франка.

Мета опитування полягає у тому, щоб вивчити досвід викладачів університетів із викладання навчальних курсів в онлайн-режимі та дізнатися, які аспекти свого особистого досвіду вони хотіли б покращити. У рамках проєкту восени цього року буде запланована програма підвищення кваліфікації викладачів. Результати, отримані в опитуванні, стануть основою для її розробки.

Анкета є анонімною.

Покликання на анкету: https://forms.gle/Xfm1Rd2mqZYAjz2a8