Засідання Вченої ради факультету педагогічної освіти ЛНУ імені Івана Франка

Засідання Вченої ради

факультету педагогічної освіти

Львівського національного університету імені Івана Франка,

22 травня  2018 року   о 14.00 ,   ауд. 32.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ :

1. Конкурсні справи. Обрання на посади науково-педагогічних працівників
  • На посаду доцента кафедри початкової та дошкільної освіти кандидата наук із  соціальних комунікацій  доц. Кость С.П.
  • На посаду доцента кафедри загальної та соціальної педагогіки кандидата педагогічних наук, доц. Горук Н.М.
  • На посаду доцента кафедри загальної та соціальної педагогіки кандидата педагогічних наук, длц. Мищишин І.Я. (доп. декан доц. Герцюк Д.Д.).
  1. Про підсумки участі студентів факультету педагогічної освіти у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт і ІІ етапі  Всеукраїнської  студентської олімпіади з педагогічних  спеціальностей і дисциплін 2017-2018 н.р.  (доп. заст. декана доц. Нос Л.С.).
  2. Про хід виконання ухвали Вченої ради ФПО «Про підготовку акредитаційних справ спеціальностей  ОР Магістр 012«Дошкільна освіта», 016 «Спеціальна освіта» (доп. завідувачі кафедрами).
  3. Про скликання і затвердження порядку денного конференції трудового колективу факультету педагогічної освіти (доп. декан Герцюк Д.Д.).
  4. Про висунення циклу наукових праць “Освітологія – науковий напрям інтегрованого дослідження освіти” на здобуття Державної премії України в галузі освіти 2018 року за номінацією «Вища освіта» (доп. зав.кафедри проф. Мачинська Н.І.)
  5. Про рекомендацію до друку наукових і навчально-методичних видань.
  6. Різне.

Секретар  Вченої ради факультету                                     Крохмальна Г.І.