Засідання Львівського осередку Асоціації корекційних педагогів

23.03.2016 | 23:37

Вчора, 22 березня, в рамках засідання Львівського осередку Асоціації корекційних педагогів відбувся семінар за участі Мартиненко Ірини Володимирівни – кандидата психологічних наук, доцента кафедри логопедії Інституту корекційної педагогіки та психології Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова, виконавчого директора УА КП, на тему «Психологічні умови розвитку комунікативної діяльності старших дошкільників з системними порушеннями мовлення». Також Ірина Володимирівна привітала учасників з нагоди 10-річчя ВГО “Українська асоціація корекційних педагогів” та вручила подяки від імені президента УАКП д.п.н., професора Синьова В.М. викладачам та студентам за активну участь у роботі Львівського осередку. Дякуємо за визнання досягнень нашого осередку!

foto1 foto3 foto4 foto5 foto6 foto7