Засідання Вченої ради факультету педагогічної освіти

17.12.2017 | 22:24

Засідання

Вченої ради факультету педагогічної освіти

Львівського національного університету імені Івана Франка

20 грудня    2017 року                                                14.00      ауд. 32.

Порядок денний :

1. Про результати виконання контрольних замірів знань студентами факультету педагогічної освіти (жовтень-листопад 2017 р.).    Доп. заст. декана доц. Нос Л.С.
  1. Інформація про результати зимової заліково-екзаменаційної сесії і проходження практики студентів-магістрів УІ курсу заочної  форми навчання.  Доп. зав. кафедрами проф. Мачинська Н.І., проф. Островська К.О.
  1. Про виконання ухвали Вченої ради факультету педагогічної освіти від 26 вересня 2017 року «Про підготовку пакетів контрольно-тестових завдань з екзаменаційних курсів  на зимову сесію 2017-2018 н.р.». Доп. зав. кафедрами проф. Мачинська Н.І., проф. Островська К.О., доц. Равчина Т.В.
  1. Затвердження додаткових балів до рейтингу успішності для призначення академічної  стипендії студентам  факультету педагогічної освіти  за результатами зимової екзаменаційної сесії 2017-2018 н.р.   Доп. заст. декана доц. Крохмальна Г.І.
  1. Надання творчої відпустки для завершення роботи над докторською дисертацією   доц. Кальченко Л.В.
  1. Про внесення змін до графіку навчального процесу на ІІ семестр 2017-2018 н.р.   Доп. декан доц. Герцюк Д.Д.
  1. Рекомендація до друку  наукових і навчально-методичних видань.
  2. Різне.

Секретар  Вченої ради факультету                                     доц. Крохмальна Г.І.