Завершилася перша хвиля реєстрації студентів на вибіркові дисципліни

24.03.2022 | 16:08
23 березня 2022 року завершилася перша хвиля реєстрації студентів Університету І–ІІ р.н. на вивчення у 2022/2023 н.р. вибіркових навчальних дисциплін.
Зафіксовано прохідні дисципліни, для яких групи складають не менше 25-и денної форми і 20 осіб – заочної форми навчання.
Надзвичайно приємно відмітити, що запропоновані викладачами кафедр факультету педагогічної освіти навчальні дисципліни зацікавили студентів різних факультетів Університету і стали предметом для подальшого ознайомлення і вивчення.
Вітаємо наших колег і дякуємо студентам за вибір:
проф. Квас О. В. – навчальна дисципліна «Психологія зовнішності та іміджу» (200 (!) денна і 33 заочна);
доц. Лещак Т. В. – «Самоосвіта: як навчитися вчитися» (154 денна і 36 заочна);
доц. Сікорська Л. Б. – «Психологія щастя» (154 денна і 21 заочна);
доц. Крохмальна Г. І. – «Педагогічна комунікація» (100 денна і 25 заочна);
доц. Корнят В. С. – «Гендерні стереотипи та суспільна активність молоді « (99 денна );
проф. Караманов О. В. – «Формування лідерських якостей особистості» (80 денна);
доц. Лобода В. В. – «Розвиток дизайн-мислення особистості» (47 денна);
проф. Мачинська Н. І. – «Цивілізаційні виклики і Нова українська школа» (21 заочна);
Сумлінно працюючи – наближаємо нашу перемогу!
Слава Україні!