Збірна команда Львівського національного університету імені Івана Франка посіла ІІ місце на ХІХ літній Універсіаді України з бадмінтону серед ЗВО

17.05.2024 | 22:44
З 13 по 16 травня 2024 р. у Кам’янець-Подільському відбулась ХІХ літня Універсіада України з бадмінтону серед закладів вищої освіти. Ця спортивна подія об’єднала 16 команд із різних куточків України.
Збірна команда Львівського національного університету імені Івана Франка посіла ІІ місце набравши 423 очки у командному заліку серед закладів вищої освіти, поступившись Кам’янець-Подільському національному Університету імені Івана Огієнка.
Любов до бадмінтону об’єднала сили членів збірної команди Університету, кожен працював на спільний результат.
До складу команди увійшли студенти різних факультетів, зокрема:
1. Васільєв Владислав Сергійович – аспірант 3 р.н.
фізичного факультету;
2. Ключковський Мирослав Васильович – студент 3 курсу
3. Кравчук Данило Максимович – студент 3 курсу
4. Коломієць Дмитро Ярославович – студент 1 курсу
економічного факультету;
5. Гайовська Мар’яна Ярославівна – студентка 2 курсу
6. Русин Діана Андріївна – студентка 1 курсу
економічного факультету;
7. Пиріг Наталія Юріївна – студентка 1 курсу
факультету іноземних мов;
8. Цегельна Ольга Романівна – випускниця
економічного факультету 2023 р.
Дякуємо кожному учаснику нашої збірної команди за неймовірну самовіддачу та майстерність!
Дякуємо Студентському уряду Університету за сприяння у відрядженні студентів на змагання!
Дякуємо Профкому студентів Університету за придбання воланів для гри!
Дякуємо викладачам кафедри фізичного виховання та спорту факультету педагогічної освіти Мудрій В.В. та Бенцак Л.І. за наставництво та належну підготовку команди!
Велика вдячність нашим Збройним силам України за можливість змагатися та перемагати!