Збірна команда працівників Львівського національного університету імені Івана Франка 45+ провела традиційний четвертий товариський матч з футзалу з командою ветеранів «Медик-Енергія»

16.05.2024 | 22:36
16 травня 2024 року збірна команда працівників Львівського національного університету імені Івана Франка 45+ провела традиційний четвертий товариський матч з футзалу з командою ветеранів «Медик-Енергія», який відбувся на майданчику спортивно-розважального центру «Медик». Команда Львівського університету поступилася суперникам із рахунком 1:4, однак учасники команди провели динамічну і захопливу гру та здобули чудовий досвід у спортивному протистоянні.
Тож дякуємо збірній команді Львівського університету з футзалу за ініціативу та участь у спортивному поєдинку та бажаємо подальших перемог та підкорення нових спортивних вершин!
На зображенні може бути: 8 людей, гравці в футбол, люди грають у футбол та текст