Збірна команда працівників Львівського національного університету імені Івана Франка 45+ провела традиційний четвертий товариський матч з футзалу з командою ветеранів «Медик-Енергія»
16 травня 2024 року збірна команда працівників Львівського національного університету імені Івана Франка 45+ провела традиційний четвертий товариський матч з футзалу з командою ветеранів «Медик-Енергія», який відбувся на майданчику спортивно-розважального центру «Медик». Команда Львівського університету поступилася суперникам із рахунком 1:4, однак учасники команди провели динамічну і захопливу гру та здобули чудовий досвід у спортивному протистоянні.
Тож дякуємо збірній команді Львівського університету з футзалу за ініціативу та участь у спортивному поєдинку та бажаємо подальших перемог та підкорення нових спортивних вершин!