Зустріч-дискусія «Чи потрібна інклюзія у початковій школі?»

16.05.2023 | 19:16

9 травня 2023 року в навчально-науковій лабораторії НУШ відбулася зустріч-дискусія «Чи потрібна інклюзія у початковій школі?». Тема зустрічі надзвичайно актуальна та цікава для здобувачів спеціальності «Початкова освіта», оскільки дуче часто свій професійний шлях майбутні учителі початкової школи розпочинають саме з посади асистента учителя, асистента дитини.

На зустрічі Анна Собчук, асистент кафедри початкової та дошкільної освіти, розкрила теоретичні аспекти інклюзії, роль учителя початкових класів у створенні освітньої траєкторії для дітей із особливими освітніми потребами.

Наталія Приймак, директор Середньої загальноосвітньої школи № 95 м. Львова розповіла аудиторії про особливості професійної діяльності асистента учителя та асистента дитини, організацію освітнього середовища для дітей з особливими потребами.

Щиро дякуємо Наталії Приймак та Анні Собчук за цікаву зустріч.

Марта Проц,

доцент кафедри початкової та дошкільної освіти,

завідувач навчально-наукової лабораторії НУШ