Зустріч-презентація авторського навчального посібника “Розвиток сильних сторін клієнтів соціальної роботи” (автори: Т.Семигіна, О. Столярик)

16.05.2024 | 20:16

📚🎓16.05.2024 в Рамках Днів Науки в Університеті, доцентка кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Ольга Столярик провела зустріч-презентацію авторського навчального посібника “Розвиток сильних сторін клієнтів соціальної роботи”🍀(автори: Т.Семигіна, О. Столярик)

📝📚 Посібник містить наукові підходи, теорії та ключові концепції, методологію та практичні інструменти, які дозволяють вибудовувати інтервенції на мікро-, макро-, мезорівні соціальної роботи з опертям на сильні сторони та ресурси клієнтської системи📚

📚🏛️ До участі у зустрічі долучилися студенти спеціальності”Соціальна робота”, а також науково-педагогічний колектив кафедри📝

📝 Дякуємо за активну участь!