Зустріч з абітурієнтами у День відкритих дверей!

16.04.2021 | 01:35

14 квітня відбулася онлайн-зустріч з абітурієнтами Факультету педагогічної освіти. З привітальним словом та інформацією про діяльність факультету виступив декан Дмитро  Дмитрович Герцюк. Завідувач кафедри початкової і дошкільної освіти, професор Наталія Ігорівна Мачинська представила абітурієнтам особливості спеціальностей 012 «Дошкільна освіта» і 013 «Початкова освіта». Асистент кафедри спеціальної освіти і соціальної роботи Олена Олександрівна Бущак розкрила слухачам напрямки діяльності спеціальностей 016 «Спеціальна освіта» і 231 «Соціальна робота». Наталя Нечепурна і Юлія Цехмайстренко  розповіли про мету і завдання студентського самоврядування факультету педагогічної освіти, ознайомили з різноманітністю заходів нашого студенства.  Заступник голови відповідального секретаря приймальної комісії Андрій Зубик детально розповів абітурієнтам про особливості вступної кампанії 2021.

Відеозапис Дня відкритих дверей