Зустріч з представниками LEGO Foundation в Україні Оксаною Ромою та Надією Фігурською.

07.02.2020 | 20:05

Навчально- методичний семінар “Діяльнісний підхід в освітньому просторі України” відбувся 6 лютого 2020 року на кафедрі початкової та дошкільної освіти факультету педагогічної освіти.

Доповідачі Оксана Рома та Надія Фігурська розповіли присутнім про діяльність The LEGO Foundation в Україні, яка відбувається в рамках Меморандуму про взаєморозуміння між МОН та The LEGO Foundation . Метою діяльності The LEGO Foundation є сприяння всебічному розвитку дитини, зокрема вмінь, необхідних для навчання протягом життя. Ключовим є становлення педагога-дизайнера, який прагне відійти від педагогіки шаблонування, копіювання та однієї правильної відповіді і готовий взяти у своїй професійній практиці за основу діяльнісний підхід. Креативно, пізнавально, творчо та емоційно було розглянуто перші наші кроки до впровадження діяльнісного підходу в освітній простір України за сприянням The LEGO Foundation. Учасники семінару  взяли участь в майстер-класі, відбулось обговорення актуальних проблем.

Тетяна Нежура.