Зустріч з викладачем STEM-школи Inventor Хімкою Степаном Миколайовичем

16.12.2022 | 16:12

15 грудня 2022 року у рамках вивчення навчальної дисципліни «Методика викладання інформатичної освітньої галузі у початковій школі» студенти першого курсу спеціальності «Початкова освіта» мали можливість познайомитись ближче з роботами і LEGO технологіями. Гостьову лекцію прочитав Хімка Степан Миколайович, викладач STEM-школи Inventor і Львівського національного аграрного університету, PhD доктор.

Лектор розповів про розвиток критичного і логічного мислення, креативності засобами LEGO, LEGO Education та Minecraft Education Edition. Студенти дізнались, що діти уже з 5 років вивчають програмування Scratch Junior і поступово поглиблюють свої навички з Scratch 3.0, Make Code, Java Script, C#, Python, а також про структуру занять, використання різноманітних завдань, які спрямовані на досягнення результату, і не лише. Адже під час конструювання і програмування нових об’єктів, учні дізнаються багато важливої і корисної інформації. Завдання школи не лише навчити програмувати за зразком, а зрозуміти «Як це працює», щоб самостійно конструювати і придумувати свої моделі. Звісно, найцікавішими моментами були практичні демонстрації, які викладач супроводжував методичними коментарями, відповідями на запитання, а також дав можливість усім охочим спробувати самостійно запрограмувати роботів.
Щиро дякуємо Степану Хімці й STEM-школі Inventor за те, що роблять таку важливу, цікаву роботу і діляться досвідом.