Науково-практичний семінар “Формування професійних компетентностей майбутніх соціальних педагогів і соціальних працівників у процесі фахової підготовки в контексті сучасних освітніх змін”

22.10.2016 | 21:38

21 жовтня 2img_67431016 року на кафедрі корекційної педагогіки та інклюзії факультету педагогічної освіти ЛНУ імені Івана Франка пройшов Науково-практичний семінар за темою “Формування професійних компетентностей майбутніх соціальних педагогів і соціальних працівників у процесі фахової підготовки в контексті сучасних освітніх змін”

У ході роботи семінару студентам спеціальності «Соціальна педагогіка/Соціальна робота» була запропонована відкрита лекція гостьового професора з Києва – Ренати  Хейкіївни Вайноли, доктора пед. наук, професора кафедри соціальної педагогіки факультету соціальimg_67521но-психологічних наук та управління Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, яка розкрила сутність та специфіку застосування рекламно-інформаціних технологій у соціально-педагогічній роботі. Паралельно із цим, студенти спеціальності «Корекційна педагогіка» стали учасниками інтерактивної лекції на тему: “Умови соціально-педагогічної інтеграції людей з особливими потребами у соціальне середовище”, що презентувала Наталія Олександрівна Мирошниченко, кандидат пед. наук, доцент кафедри соціальної педагогіки факультету соціально-психологічних наук та управління Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова (м. Київ).

img_67571 myroshnychenko-n-o-1 img_67581 korektsijnyky1img_67591 img_67641

Викладачі кафедри корекційної педагогіки та інклюзії факультету педагогічної освіти ЛНУ імені Івана Франка, разом із гостьовими професорами, а також запрошеними фахівцями-практиками соціальної роботи м. Львова, представниками служби у справах дітей Львівської обласної державної адміністрації, обговорили за круглим столом теоретичні і практичні аспекти соціальної педагогіки та соціальної роботи в контексті сучасних запитів українського суспільства, а також визначили конструктивні точки дотику і подальшої співпраці в питаннях фахової підготовки майбутніх фахівців соціальної сфери на засадах компетентнісного підходу.

studenty-sp-21 studenty-sp1