22 лютого 2024 року на кафедрі фізичного виховання та спорту факультету педагогічної освіти ЛНУ імені Івана Франка вшанували пам’ять професора Володимира Осінчука

24.02.2024 | 14:09
22 лютого 2024 року на кафедрі фізичного виховання та спорту Факультет педагогічної освіти ЛНУ імені Івана Франка вшанували пам’ять професора Володимира Осінчука. В рамках заходу відбулась презентація фільму про життєвий та творчий шлях Володимира Осінчука, а також турнір з футзалу.
Участь у турнірі взяли чотири команди – збірна команда працівників Львівського національного університету імені Івана Франка, збірна випускників Львівського університету, збірна команда працівників НУ «Львівська політехніка» та збірна команда працівників Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.
🏆 У результаті запеклої боротьби перше місце здобула збірна команда працівників НУ “Львівська політехніка“, друге – збірна команда працівників Львівського національного університету імені Івана Франка, третє місце виборола збірна команда працівників Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського.