Делегація кафедри початкової та дошкільної освіти у гостях у Чернівецькому національному університеті імені Ю. Федьковича

27.05.2024 | 19:07

24 травня у м. Чернівці у рамках Фестивалю науки та співпраці кафедри педагогіки і психології дошкільної та спеціальної освіти Чернівецького національного університету імені Ю. Федьковича та кафедри початкової та дошкільної освіти Львівського національного університету імені І.Франка відбулася зустріч колег-однодумців. Викладачі кафедри Деленко В.Б., Вінарчук Н.М., Шоловій М.-Т. І. провели воркшопи з теми «Розвиток природничої компетентності дошкільника: давайте зробимо це цікаво» та «Олівець як засіб розвитку творчого потенціалу дитини», поділилися досвідом впровадження сучасних підходів до підготовки майбутніх фахівців дошкільної та початкової освіти.

Ініціаторками зустрічі та ідейними надхненницями виступили завідувачки кафедр проф. Н.І.Мачинська та проф. Олійник М.І.