Гостьова лекція для магістрантів з дошкільної освіти

13.03.2023 | 20:23

13 березня 2023 року в межах співпраці між Львівським національним університетом імені Івана Франка та Тернопільським національним педагогічним університетом імені В. Гнатюка на запрошення проф. Галян О.І. відбулась лекція для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 012 Дошкільна освіта. У дистанційному форматі на платформі ZOOM студенти двох ЗВО мали змогу долучитися до царини педагогічних технологій в дошкільній освіти. Лектор – завідувач кафедри теорії та методики дошкільної і початкової освіти, доктор педагогічних наук, професор Янкович Олександра Іванівна (ТНПУ) – висвітлила основні питання виокремлення та впровадження педагогічних технологій в діяльність ЗДО, представила сучасний погляд європейських дослідників на питання технологізації освітнього процесу. Практична спрямованість навчальної інформації, використання відеоматеріалів – усе це стало предметом обговорення та дискусії.