Участь кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи у OD Forum 2024, організованому Українським Червоним Хрестом Яворівського району

17.09.2024 | 15:07

13 вересня 2024 року завідувачка кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, доц. Віра Корнят, та асистентка кафедри, Анастасія Перга, долучилися до OD Forum 2024, організованого Українським Червоним Хрестом Яворівського району. 🌍

Учасники форуму обговорювали особливості надання соціальних послуг, залучення волонтерів, написання проєктів та інші важливі питання, спрямовані на покращення якості соціальної роботи.

🛠️ Серед учасників були представники Західного Міжрегіонального офісу Національного комітету Товариства Червоного Хреста України 🏢, міжрегіональний фахівець з розвитку організацій та волонтерства 🤝, представники ГО “Львівська обласна організація ТЧХУ”, Український Червоний Хрест міста Новояворівська, Яворівська міська рада, КЗ ЯМР “Центр надання соціальних послуг” Яворівське радіомовлення Явір ФМ, Служба у справах дітей Яворівської міської ради 💪🤝.

📅 У рамках заходу також відбулася сесія мобілізації ресурсів під керівництвом Інституційного фандрайзера Тетяни Кудак. Учасники активно працювали над груповими завданнями, спрямованими на залучення і мотивацію волонтерів.

❤️ Щиро дякуємо за запрошення та всім учасникам за їхній невтомний внесок у соціальну роботу!

🔍 Наука і практика завжди поруч. Далі буде…