Гостьова лекція на тему «Медіапсихологія війни»

10.05.2024 | 21:42
У рамках Всеукраїнського фестивалю науки на кафедрі соціальної педагогіки та соціальної роботи 9 травня в змішаному форматі відбулась гостьова лекція на тему «Медіапсихологія війни».
Лектор – Любов НАЙДЬОНОВА, доктор психологічних наук, член-кореспондент НАПН України, заступник директора з наукової роботи Інституту соціальної та політичної психології НАПН України, Президент Української асоціації медіапсихологів і медіапедагогів, асоційований професор Інституту психології Польської академії наук.
Слухачі мали змогу ознайомитись із медіапсихологічними особливостями покоління дітей війни: обґрунтування нової концепції цифрової медіаосвіти. Лектор наголосила на особливостях медіатравми, колективної травми війни та психологічних параметрах медіаретравматизації. Було охоплено актуальне питання — контекст війни і поствійни в рамках цифрової медіаосвіти.