Кафедра соціальної педагогіки та соціальної роботи отримала членство у Міжнародній асоціації шкіл соціальної роботи IASWW

08.06.2022 | 11:27

Чудові новини!

З ініціативи викладача кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Ольги Столярик, яка впродовж лютого-травня була активним членом міжнародної групи академічної спільноти в галузі соціальної роботи, що має на меті підтримку українських науковців в час війни, кафедрі соціальної педагогіки та соціальної роботи ЛНУ імені Івана Франка надано впродовж 2022-2023 р. членство в МІЖНАРОДНІЙ АСОЦІАЦІЇ ШКІЛ СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ (International association school of social work, IASSW), яка об’єднує кафедри та школи соціальної роботи найвідоміших університетів світу.

Які перспективи для розвитку кафедри ми отримуємо?

• можливості подавати заявки та брати участь у проектах IASSW з вдосконалення та розвитку освіти з соціальної роботи;
• безкоштовний доступ до онлайн-журналу «Соціальний діалог» та списку GlobalEd;
• доступ до всесвітньої мережі науковців з соціальної роботи через конференції,
семінари та листсервер IASSW;
• члени можуть публікувати або ділитися новинами через IASSW listserve, платформи соціальних медіа
та веб-сайт IASSW;
• члени отримують щотижневі оновлення/новини від IASSW;
• право на участь в управлінні асоціацією шляхом виборів;
• право брати участь у роботі ООН;
• участь у номінаціях на відзначення кращих науковців в соціальній роботі;
• доступ для подання заявки до фонду міжнародних проектів IASSW.

Для довідки: членство у IASSW є платним, однак міжнародна спільнота донатила кошти для оплати членства.

Щиро вітаємо студентів та викладачів кафедри з новими здобутками!