УВАГА!!! Конкурсний відбір студентів на поїздку до Відня у рамках Проекту Еразмус +

14.12.2017 | 19:31

Шановні студенти!

У рамках  реалізації міжнародного проекту  Еразмус + «Удосконалення підготовки викладача для прикладного навчання в галузі професійної освіти»,  учасником якого є факультет  педагогічної освіти ЛНУ імені Івана Франка,   у березні  2018 року у  м. Відні (Австрія), на базі Віденського університету економіки та бізнесу,  буде проведено 2-тижневий навчальний семінар  студентів  вищих навчальних закладів – учасників проекту.

До участі у семінарі запрошено  команду  студентів факультету педагогічної освіти.

У  зв’язку з цим Проектна група  оголошує відбір студентів  для поїздки у Відень й участь  у навчальному семінарі.  За результатами  конкурсного відбору  буде сформовано  команду  факультету  із 5 студентів (ІІ – ІІІ курсів)

• 2-х студентів із спеціальності «Корекційна/спеціальна освіта»;
  • 1 студента із спеціальності  «Соціальна педагогіка»/»Соціальна робота»
  • 1 студента із спеціальності «Початкова освіта»
  • 1 студента із спеціальності «Дошкільна освіта» .

Охочим взяти участь у конкурсному відборі необхідно  підготувати  до 20  грудня 2017 року, не пізніше 17.00,    подати в деканат  факультету (заступнику декана  доц. Крохмальній Галині Іванівні)  пакети відповідних документів.

Критерії відбору студентів на  2-тижневий навчальний семінар у Відні

(на базі Віденського університету економіки та бізнесу)

Березень 2018 року

• Високий рівень академічних успіхів.
  • Мотивація педагогічної діяльності.
  • Соціальна й навчальна активність – участь у громадському житті факультету, громадських організаціях, студентському самоврядуванні,  волонтерській діяльності та ін., а також в наукових конференціях, олімпіадах, конкурсах тощо.

Для організації процедури відбору студенти  повинні  підготувати пакет  таких документів:

1. Резюме.
  2. Дані про середній бал успішності за 100-бальною  шкалою (за зимову й літню екзаменаційну сесію  2016/2017 н.р).
  3. Опис мотивів вступу на факультет педагогічної освіти, вибору відповідної спеціальності та очікувань від  поїздки/навчання у   закордонному  навчальному закладі у рамках  Проекту Еразмус+.  Форма подання – есе  до 2-х сторінок.
  4. Інформація про навчально-наукову, громадсько-суспільну   діяльність  студента.
  5. Сертифікат, що підтверджує рівень володіння англійською / німецькою мовою або висновок викладача  іноземної мови про рівень мовної компетентності студента після співбесіди з ними.

Документи, які подають студенти, розглядає група викладачів-експертів із числа учасників проектної групи Еразмус +.  Для відбору студентів  експерти оцінюють  заявників за балами:

1. Загальна оцінка навчальних успіхів студентів за 100-бальною шкалою складає максимум 30 балів .
  2. Мотиви – 20 балів.
  3. Навчально-наукова, громадсько-суспільна діяльність студента – 20 балів.
  4. Знання іноземної мови – 30 балів.

Максимальний бал, який може  отримати  студент – 100 балів.

Обов’язковою умовою участі в конкурсі є наявність діючого закордонного  паспорту!

Проектна  група