Лекція “Медіатворчість як засіб колективного відреагування важких переживань” для студентів спеціальності 231 Соціальна робота

10.05.2022 | 10:32

Вчора на кафедрі соціальної педагогіки та соціальної роботи, в рамках курсу “Медіапсихологія: основи рефлексивного підходу”, для студентів спеціальності 231 Соціальна робота проведено лекцію на тему: “Медіатворчість як засіб колективного відреагування важких переживань“.

Щира подяка лектору – Вознесенській Олені Леонідівні, кандидату психологічних наук, старшому науковому співробітнику Інституту соціальної та політичної психології НАПН України, члену Ради правління ГС «Національна психологічна асоціація», Президенту ВГО «Арт-терапевтична асоціація».

Медіа-арттерапія – новітній вид арттерапії використовує можливості інформаційно-комунікаційних технологій для подолання наслідків травмівних подій. Медіатворчість може стати засобом роботи з колективними травмами – травмою війни, а також, зберегти психічне здоров’я та розвинути інформаційно-камунікаційну компетентність особистості.

Організатор – доц. І.Р. Субашкевич